Background

Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

Etisan, 1971’de sektörün beşiği olan Cağaloğlu’nda temellerini attı. Türkiye’nin ilk, birkaç etiket üreticilerinden biri olarak “Etiket Ambalaj” sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız, 1980’de matbaa dalında da üretime başladı.

Etisan 1990’da üretimini Cağaloğlu’ndan Topkapı’ya taşıyarak hızlı bir büyüme sürecini başlatmış oldu.

2006’da Beylikdüzü’ndeki 7500m kapalı alan yeni fabrikasına taşındı. Sürekli büyüyen ambalaj üretimiyle %40 oranında ihracat yapan Etisan, Avrupa, Orta doğu, Türki Cumhuriyetler ve Afrika ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Etisan olarak 1971’den bu yana gelen tecrübemiz ve sahip olduğumuz teknoloji ile sürekli inovasyon arayışları içerisinde sektörüne farklı ürünler kazandırmış ve öncülük etmiştir. Daima ileri teknoloji desteğini arkasına alarak, amatör ruhu ve baskı sanatını içinde hissederek ambalajdaki estetiği yaratmaya çalışmıştır.

 

MİSYONUMUZ

Globalleşen dünyada, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, Tecrübemizle birleşmektedir. İnovasyon çalışmalar neticesinde, yenilikleri alıp uygulamak yerine, yenilikleri üretip sektöre ve müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Tüm bilgi ve birikimlerimizi global pazarların ihtiyaçları doğrultusunda, dünya standartlarında ambalaj çözümleri üretip, tüm müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Amacımız müşterilerimizin ürünlerine değer katmak ve değerlerini korumaktadır.

 

İLKEMİZ

Sektördeki saygınlığını, etik, ilke, ahlaki ve insani değerlerini gözeterek korumaya çalışmaktır.